KDO VÁS POVEDE NA CESTĚ KE ZDRAVÍ?

Společnost Michael Moder® provozující STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder® založil pan Michael Moder, který se tématikou zdraví, poznávání sebe sama a fungováním těla, psychikou, svalovým a kosterním aparátem aktivně zabývá od roku 1982. (Své zkušenosti načerpal nejen v ČR, ale i v USA a dalších zemích).

MICHAEL MODER

alternativní terapeut, výživový poradce, osobní trenér fitness, majitel různých certifikátů a osvědčení, autor vlastní léčebné Moderovy metody® a dalších originálních systémů a metod chráněných ochrannými známkami, autor mnoha článků na rozličná témata, lektor, motivační kouč, spisovatel, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd., certifikovaný manažer s letitými zkušenostmi v obchodě a marketingu, s bohatými zkušenostmi i ze zahraničí. Host a moderátor televizních pořadů Uzdravme se sami a Svět plný záhad. Za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci byl nominován do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem.

LUCIE BALÁŽOVÁ

alternativní terapeut, osobní trenér fitness, lektor, majitelka různých certifikátů a osvědčení, specialistka na podpůrnou léčbu produkty Mrtvého moře s archeou, etikoterapii a esoterní léčbu, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd.

Andělská terapie

A DALŠÍ ODBORNÍCI

Tématikou zdraví a alternativní medicínou se zabýváme profesionálně každý den už mnoho let. Kdysi "koníček" se nám postupně změnil v opravdové poslání. Naše poznatky z praxe přednášíme i vyučujeme v různých kurzech. Z mnoha našich klientů se stali dlouholetí přátelé, kteří se na nás obracejí s důvěrou se svými problémy. Našimi klienty jsou lidé různého stáří obou pohlaví. Pracujeme s dětmi, ženami toužícími po miminku, s těhotnými ženami, maminkami, sportovci, postiženými, nemocnými, lidmi v důchodovém věku i s celými rodinami.

Charles Virtue a Lucie BalazovaNaše semináře vychází nejen z vlastního poznání a praxe, ale zejména zde čerpáme ze zkušeností paní doktorky psychologie a andělské terapeutky Doreen Virtue, Ph.D. a z výuky Charlese Virtue, jejího syna. (Výuku zakončenou certifikáty jsme absolvovaly v roce 2010 v zahraničí).

Práce s andělskými energiemi prostřednictvím andělů a archandělů přináší poselství útěchy a duchovní vedení z andělské říše. Andělé a archandělé nám mohou pomoci zvládat negativní emoce , obtížné životní situace a “strachy”.

Na semináři se naučíte, jak s anděly a archanděly komunikovat, požádat je o pomoc a žít s nimi v příjemném souladu. Dozvíte se také, jak s nimi pracovat a jak jim umožnit, aby váš život zázračně proměnili.

"Milujeme vás, naši drazí, a signály vašeho strachu jsou pro nás znamení, jímž nás voláte a žádáte o pomoc. Chceme, abyste věděli, že ve chvílích strachu nejste nikdy a nikde sami. Váš svět se vyvíjí čím dál tím rychleji a není divu, pokud se cítíte ohroženi zvyšující se rychlostí změn kolem vás. My, andělé, vás však chceme ujistit, že se není opravdu čeho bát. Žádná rychlost světa se nedá poměřovat se zrychleným tepem srdce tlukoucího láskou. Vaše láska je v dokonalém souladu s láskou boží, nyní a navždy. Umožněte nám zasáhnout tím, že se o své strachy podělíte s námi. Odevzdejte nám je!“

Andělská terapie, jež Doreen Virtue učí od roku 1997 po celém světě se svým synem Charlesem Virtue, pomáhá lidem, aby se naučili umění spirituálního léčení a výkladů poselství.

Ať už jste léčitelem nebo si jen chcete oprášit své přirozené spirituální nadání, může vám náš seminář být užitečný. Dozvíte se mimo jiné, které anděly povolat a kdy, jak vykládat andělská poselství, jak pomoci rodině a přátelům v nouzi a která znamení jsou božskou odpovědí na vaše dotazy.

Seminář je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Andělská terapie a práce s andělskými energiemi a andělskými kartami představuje intenzivní léčebný proces, jehož součástí je vaše spolupráce s anděly strážnými a archanděly. K terapii se používají vykládací karty a my vám rádi osvětlíme, jak postupovat, abyste započali proces uzdravování. Tyto výklady andělských karet vám pomohou oprostit se od vašich strachů a překonat citové bloky. Navíc vám přinesou poselství týkající se vašeho životního poslání. Na každé andělské kartě najdete kromě andělského obrazu také poselství nebo odpověď určenou právě vám. Karty mohou používat jak děti, tak dospělí. Na semáři se dozvíte, jak postupovat při vykládání karet sobě i druhým a také podrobněji popsaný význam každé karty.

Andělská terapie Doreen Virtue
Andělská terapie Doreen Virtue
TOP